Toidupakkide jagamine 13. aprill KSG

Lähtudes Tallinna Linnavalitsuse otsusest toimub toidupakkide jagamine kolmapäeviti 6. mail, 13. mail, 20. mail, 27. mail ja 3. juunil 11.00 - 13.00 KSG Oru õppehoone (Gonsiori 38) õuealal.

Jagatavad pakid on rasked ja pakitud kilekottidesse. Kui pakile tulevad järgi õpilased, siis palun võtta neil kaasa suurem kott või seljakott, kuhu pakid panna. Võimalusel palun pakkidele järgi tulla lapsevanematel.

Kui olete oma soovi eelmisel korral juba edastanud, siis igaks nädalaks eraldi registreeruma ei pea.

Kes soovivad veel liituda toidupakkide saamiseks, registreeruda pakkide jagamisele eelneva nädala neljapäevaks hiljemalt kell 9.00 e-posti aadressil ksg@ksg.edu.ee  Palun lisada kirjale õpilase nimi ja klass.

Kui keegi soovib loobuda toidupakist, siis palume anda teada e-posti aadressil ksg@ksg.edu.ee