Meie koolist

Õpilaspilet

Kadrioru Saksa Gümnaasium kasutab Valnese e-õpilaspileteid.

Õpilaspiletit saab kasutada koolimajja sisenemiseks, raamatukogus teavikute laenutamiseks, ühistranspordis sõidu valideerimiseks.

Õpilaspileti esmakordne tellimine

Esmane õpilaspilet on õpilasele tasuta. Selle saab õpilane, kes asub esimest korda õppima Kadrioru Saksa Gümnaasiumis.

Palume saata õpilase digitaalne dokumendifoto e-posti aadressile:
fotod@ksg.edu.ee
Juurde märkida õpilase ees- ja perenimi, klass.

Dokumendifoto peab vastama järgnevatele nõuetele:

1. Fotol ei tohi olla teisi isikuid ega muid objekte. Fotol olev isik peab olema otsevaates, peakatteta. Foto peab olema värviline. Foto taust peab olema hele, tasapinnaline, ühetooniline ning kontrastne näo ja juuste värviga.
     2. Foto ei tohi olla vanem kui 3 aastat.
     3. Foto peab olema JPG-formaadis, mõõtmetega vähemalt 475 × 600 pikslit.
     4. Skaneeritud foto esitamine ei ole lubatud.
     5. Soovitatav on kasutada ID kaardi haldusvahendit pildi allalaadimiseks.

Korduva e-õpilaspileti (duplikaadi) tellimine selle kadumise, hävinemise, nime vahetamise jms korral.

1. Lapsevanem/õpilane saadab õpilaspileti tellimuse e-kirja teel aadressile: support@valnes.ee
    2. Kirja sisus peab olema järgnev info:  kooli nimi + õpilase ees- ja perekonnanimi.
    3. Õpilaspileti tellija saab kirja teel makselingi, mille kaudu saab pileti eest tasuda.
    4. Peale makse teostamist läheb õpilaspilet automaatselt tootmisesse ning saadetakse kooli.

NB!  Foto vahetamise soovi korras saatke foto enne duplikaadi tellimist aadressile:   fotod@ksg.edu.ee

Kadrioru Saksa Gümnaasium kasutab Valnese e-õpilaspileteid.

Õpilaspileti esmakordne tellimine

Palume saata õpilase digitaalne dokumendifoto e-posti aadressile:
fotod@ksg.edu.ee
Juurde märkida õpilase ees- ja perenimi, klass.

Dokumendifoto peab vastama järgnevatele nõuetele:

2. Foto ei tohi olla vanem kui 3 aastat.
     3. Foto peab olema JPG-formaadis, mõõtmetega vähemalt 475 × 600 pikslit.
     4. Skaneeritud foto esitamine ei ole lubatud.
     5. Soovitatav on kasutada ID kaardi haldusvahendit pildi allalaadimiseks.