KSG Oru maja (7.–12. klassid)

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Laiendatud juhtkond Õpetajad Tugipersonal Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Imbi Viisma

Direktor
+372 600 9055
imbi.viisma@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kirjalikul kokkuleppel

Sirje Kaljula

Õppejuht
+372 600 9620
sirje.kaljula@ksg.edu.ee


Ulrika Kuusk

Õppetooli juht (1.–6. kl)
+372 606 9633
ulrika.kuusk@ksg.edu.ee


Terje Esko

Õppetooli juht (7.–9. kl), kehaline kasvatus
+372 600 9115
terje.esko@ksg.edu.ee


Mihkel Kõrbe

Õppetooli juht (10.–12. kl), ajalugu, ühiskonnaõpetus, õigus
+372 600 9115
mihkel.korbe@ksg.edu.ee


Kersti Sõstar

DSD eksamite ja saksa keele koordinaator
+372 600 9115
kersti.sostar@ksg.edu.ee

Laiendatud juhtkond (3)

Siiri Matso

Majandusjuht
+372 600 9620
siiri.matso@ksg.edu.ee


Peeter Rokk

Infojuht, füüsika
peeter.rokk@ksg.edu.ee


Helene Kristine Viita

Huvijuht Oru majas
helenekristine.viita@ksg.edu.ee

Õpetajad (90)

Frederika Stella Aasmäe

Klassiõpetaja
frederika.aasmae@ksg.edu.ee


Aili Alber

Saksa keel, inglise keel
aili.alber@ksg.edu.ee


Merili Algo

Klassiõpetaja
merili.algo@ksg.edu.ee


Algi Ambos

Eesti keel, matemaatika
algi.ambos@ksg.edu.ee


Ene Andresson

Eesti keel ja kirjandus
ene.andresson@ksg.edu.ee


Helen Arov

Kunst
helen.arov@ksg.edu.ee


Aili Asu

Kehaline kasvatus
aili.asu@ksg.edu.ee


Kadri Barr

Inglise keel
kadri.barr@ksg.edu.ee


Katerina Baum

Inglise keel
katerina.baum@ksg.edu.ee


Julia Bondar

Saksa keel
julia.bondar@ksg.edu.ee


Mari Eerme

Saksa keel
mari.eerme@ksg.edu.ee


Eliisa Ehin

Eesti keel ja kirjandus
eliisa.ehin@ksg.edu.ee


Jaanus End

Keemia
Loodusõpetus
jaanus.end@ksg.edu.ee


Ksenia Erro

Matemaatika
ksenia.erro@ksg.edu.ee


Terje Esko

Õppetooli juht (7.–9. kl), kehaline kasvatus
+372 600 9115
terje.esko@ksg.edu.ee


Mare Gross

Klassiõpetaja
mare.gross@ksg.edu.ee


Elle Hein

Eesti keel ja kirjandus
elle.hein@ksg.edu.ee


Anu Hiiesalu

Klassiõpetaja
anu.hiiesalu@ksg.edu.ee


Kadi Hirv

Haridustehnoloog
kadi.hirv@ksg.edu.ee


Kristiina Hämelainen

Kehaline kasvatus
kristiina.hamelainen@ksg.edu.ee


Elina Ivanov

Kehaline kasvatus
elina.ivanov@ksg.edu.ee


Ants Ivask

Kehaline kasvatus
ants.ivask@ksg.edu.ee


Andris Jasjukevitš

Kehaline kasvatus
andris.jasjukevits@ksg.edu.ee


Piret Järvela

Eesti keel ja kirjandus
piret.jarvela@ksg.edu.ee


Vivika Jürna

Klassiõpetaja
vivika.jurna@ksg.edu.ee


Ester Kaidro

Füüsika
ester.kaidro@ksg.edu.ee


Jaanika Kall

Kunst
jaanika.kall@ksg.edu.ee


Mari-Ly Kirkmann

Saksa keel
mari-ly.kirkmann@ksg.edu.ee


Diana Kollin-Poom

Saksa keel
diana.kollin-poom@ksg.edu.ee


Olaf Korallus

Saksakeelne majandusõpe
olaf.korallus@ksg.edu.ee


Tiina-Mall Kreem

Ajalugu, klassiõpetaja
tiina-mall.kreem@ksg.edu.ee


Pille Kukkur

Geograafia
pille.kukkur@ksg.edu.ee


Gea Kuld

Saksa keel
gea.kuld@ksg.edu.ee


Lily Kurm

Eesti keel teise keelena
lily.kurm@ksg.edu.ee


Arvi Käärd

Matemaatika
arvi.kaard@ksg.edu.ee


Maire Künnap

Loodusõpetus, bioloogia, inglise keel, saksa keel, soome keel
maire.kunnap@ksg.edu.ee


Kersti Küttim

Eesti keel ja kirjandus
kersti.kuttim@ksg.edu.ee


Marika Labanova

Muusika
marika.labanova@ksg.edu.ee


Reet Lend

Muusika
reet.lend@ksg.edu.ee


Hanna-Liisa Lond

Klassiõpetaja
hanna-liisa.lond@ksg.edu.ee


Ingrid Loo

Kehaline kasvatus
ingrid.loo@ksg.edu.ee


Mare Luik

Eesti keel teise keelena
mare.luik@ksg.edu.ee


Priit Lätti

Geoinformaatika
priit.latti@ksg.edu.ee


Mariliis Malken

Eripedagoog-õpetaja
mariliis.malken@ksg.edu.ee


Laida Meigo

Saksa keel
laida.meigo@ksg.edu.ee


Ülle Melioranski

Inimeseõpetus
ulle.melioranski@ksg.edu.ee


Maria Metsaorg

Bioloogia, geograafia
maria.metsaorg@ksg.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Tööleping ajutiselt peatatud


Tatjana Mette

Inglise keel
tatjana.mette@ksg.edu.ee


Eleri Mäesepp

Klassiõpetaja
eleri.maesepp@ksg.edu.ee


Maria Mägi

Meedia
maria.magi@ksg.edu.ee


Mai Normak

Klassiõpetaja
mai.normak@ksg.edu.ee


Renna Nõgel

Õpetaja, huvijuht
renna.nogel@ksg.edu.ee


Kristi Pajur

Klassiõpetaja
kristi.pajur@ksg.edu.ee


Tiia Pappel

Klassiõpetaja
t.pappel@ksg.edu.ee


Ivo Parmas

Füüsika, keemia
ivo.parmas@ksg.edu.ee


Mall Paulus

Tants
mall.paulus@ksg.edu.ee


Merit Piht

Klassiõpetaja
merit.piht@ksg.edu.ee


Irene Pukk

Eesti keel ja kirjandus, psühholoogia
irene.pukk@ksg.edu.ee


Krista Pupart

Tööõpetus
krista.pupart@ksg.edu.ee


Taimi Pärnpuu

Klassiõpetaja
taimi.parnpuu@ksg.edu.ee


Riina Rammo

Saksa keel
riina.rammo@ksg.edu.ee


Margit Randlo

Saksa keel
margit.randlo@ksg.edu.ee


Maili Randvee

Matemaatika
maili.randvee@ksg.edu.ee


Tiia Reinaru

Klassiõpetaja
tiia.reinaru@ksg.edu.ee


Cathlin Rennu

Kehaline kasvatus
cathlin.rennu@ksg.edu.ee


Aivi Rentel

Inglise keel
Klassiõpetaja
aivi.rentel@ksg.edu.ee


Peeter Rokk

Infojuht, füüsika
peeter.rokk@ksg.edu.ee


Eliis-Beth Rosen

Bioloogia, loodusõpetus
eliis-beth.rosen@ksg.edu.ee


Minna Rummi

Klassiõpetaja
minna.rummi@ksg.edu.ee


Annika Saaret

Klassiõpetaja
annika.saaret@ksg.edu.ee


Raimo Sau

Tööõpetus
raimo.sau@ksg.edu.ee


Piia Selge

Klassiõpetaja, eesti keel
piia.selge@ksg.edu.ee


Harry Sepp

Matemaatika
harry.sepp@ksg.edu.ee


Andres Siska

Ajalugu
andres.siska@ksg.edu.ee


Oksana Zorina

Vene keel
oksana.zorina@ksg.edu.ee


Tõnu Tammar

Tööõpetus
tonu.tammar@ksg.edu.ee


Pia Tammeleht

Inglise keel
pia.tammeleht@ksg.edu.ee


Anne Tiitson

Tööõpetus
anne.tiitson@ksg.edu.ee


Kirke Timmusk

Eesti keel ja kirjandus, saksa keel
kirke.timmusk@ksg.edu.ee


Andres Toode

Ajalugu
andres.toode@ksg.edu.ee


Kaisa Tuisk

Klassiõpetaja
kaisa.tuisk@ksg.edu.ee


Katre Tuisk

Muusika
katre.tuisk@ksg.edu.ee


Aveli Tämm

Klassiõpetaja
aveli.tamm@ksg.edu.ee


Kristel Vaiksaar

Eesti keel ja kirjandus
kristel.vaiksaar@ksg.edu.ee


Kersti Valgeväli

Matemaatika
kersti.valgevali@ksg.edu.ee


Evelyn Vill-Kotsalainen

Saksa keel
evelyn.vill@ksg.edu.ee


Saskia Virosiim

Saksa keel
saskia.virosiim@ksg.edu.ee


Kaja Võlma

Inglise keel
kaja.volma@ksg.edu.ee


Killu Väliste

Klassiõpetaja
killu.valiste@ksg.edu.ee


Eike Värk

Matemaatika
eike.vark@ksg.edu.ee

Tugipersonal (9)

Laine Sakarias

Sekretär
+372 600 9101
ksg@ksg.edu.ee


Kalju Mahlapuu

IKT tugiisik
kalju.mahlapuu@ksg.edu.ee


Helerin Mõttus

Sotsiaalpedagoog
+372 606 9634
helerin.mottus@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Mäe maja (kab.206)
vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Leili Naan

Raamatukoguhoidja Oru majas
+372 600 9216
leili.naan@ksg.edu.ee


Jelena Pribylski

Sotsiaalpedagoog
jelena.pribylski@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

töötab kaugtööl

Merilin Rooba

Koolipsühholoog
merilin.rooba@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oru maja (kab.117) K, N, R
Mäe maja (kab.107) E, T
vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Johanna Terehov

Haridustehnoloog
johanna.terehov@ksg.edu.ee


Maria Tõnsing

Oru maja HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 6009205
maria.tonsing@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oru maja. kab. 203
vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Elis Vaher

Eripedagoog
Mäe maja HEV koordinaator
elis.vaher@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

töötab kaugtööl
Töötajad (12)

Nadežda Sokolova

Koristaja Mäe majas


Inna Kivelä

Koristaja Oru majas


Ramune Kietyte

Koristaja Oru majas


Niina Skorohod

Koristaja Oru majas


Julia Godõreva

Koristaja Oru majas


Marika Juhtver

Koristaja Oru majas


Niina Pihel

Koristaja Oru majas


Tiiu Liivanurm

Riidehoidja Mäe majas


Pille Mäestjärv

Valvur Mäe majas


Aale Mägi

Valvur Oru majas


Alo-Raul Mägi

Remonditööline


Piret Uustalu

Valvur Oru majas

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

KSG Oru maja (7.–12. klassid)

Üldinfo

KSG Mäe maja (1.–6. klassid)

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.