KSG Oru maja (7.–12. klassid)

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugipersonal Tehniline personal

Ametikoht
 
Juhtkond (14)

Imbi Viisma

Direktor
+372 600 9055
imbi.viisma@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuu esimene reede kell 10-12
Teistel tööpäevadel eelneval kirjalikul kokkuleppel

Sirje Kaljula

Bioloogia
Globaliseeruv maailm
Õppejuht
+372 600 9620
sirje.kaljula@ksg.edu.ee


Ulrika Kuusk

Matemaatika
Õppetooli juht (1.–6. kl)
+372 606 9633
ulrika.kuusk@ksg.edu.ee


Terje Esko

Kehaline kasvatus
Õppetooli juht (7.–9. kl)
+372 600 9115
terje.esko@ksg.edu.ee


Mihkel Kõrbe

Ajalugu
Õppetooli juht (10.–12. kl)
Ühiskonnaõpetus
+372 600 9115
mihkel.korbe@ksg.edu.ee


Kersti Sõstar

DSD eksamite ja saksa keele koordinaator
Saksa keel
+372 600 9115
kersti.sostar@ksg.edu.ee


Siiri Matso

Majandusjuht
+372 600 9620
siiri.matso@ksg.edu.ee


Peeter Rokk

Füüsika
Infojuht
peeter.rokk@ksg.edu.ee


Kai Koivistoinen

Juhiabi/personalispetsialist
kai.koivistoinen@ksg.edu.ee


Johanna Terehov

Haridustehnoloog
johanna.terehov@ksg.edu.ee


Elis Vaher

Eripedagoog
HEV koordinaator (1.-6.kl)
elis.vaher@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Mäe maja kab.106

Marija Arošjus

Huvijuht Oru majas
marija.arosjus@ksg.edu.ee


Carmen Taavet

Huvijuht Mäe majas
carmen.taavet@ksg.edu.ee


Helena Kirs

Juhiabi/personalispetsialist
helena.kirs@ksg.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkusel

Õpetajad (100)

Frederika Stella Aasmäe

Klassiõpetaja
frederika.aasmae@ksg.edu.ee


Aili Alber

Inglise keel
Saksa keel
aili.alber@ksg.edu.ee


Algi Ambos

Eesti keel, matemaatika
algi.ambos@ksg.edu.ee


Ene Andresson

Eesti keel ja kirjandus
ene.andresson@ksg.edu.ee


Helen Arov

Kunst
helen.arov@ksg.edu.ee


Aili Asu

Kehaline kasvatus
aili.asu@ksg.edu.ee


Kadri Barr

Inglise keel
kadri.barr@ksg.edu.ee


Katerina Baum

Inglise keel
Vene keel
katerina.baum@ksg.edu.ee


Julia Bondar

Saksa keel
julia.bondar@ksg.edu.ee


Yana Deljukina

Digitootedisain
yana.deljukina@ksg.edu.ee


Eliisa Ehin

Eesti keel ja kirjandus
eliisa.ehin@ksg.edu.ee


Jaanus End

Bioloogia
Keemia
jaanus.end@ksg.edu.ee


Terje Esko

Kehaline kasvatus
Õppetooli juht (7.–9. kl)
+372 600 9115
terje.esko@ksg.edu.ee


Elle Hein

Eesti keel ja kirjandus
elle.hein@ksg.edu.ee


Anu Hiiesalu

Klassiõpetaja
anu.hiiesalu@ksg.edu.ee


Kristiina Hämelainen

Kehaline kasvatus
kristiina.hamelainen@ksg.edu.ee


Kristel Illipe

Klassiõpetaja
Matemaatika
kristel.illipe@ksg.edu.ee


Elina Ivanov

Kehaline kasvatus
elina.ivanov@ksg.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkusel


Ants Ivask

Kehaline kasvatus
ants.ivask@ksg.edu.ee


Riina Jäetma

Keemia
riina.jaetma@ksg.edu.ee


Piret Järvela

Eesti keel ja kirjandus
piret.jarvela@ksg.edu.ee


Vivika Jürna

Klassiõpetaja
vivika.jurna@ksg.edu.ee


Ester Kaidro

Füüsika
ester.kaidro@ksg.edu.ee


Sirje Kaljula

Bioloogia
Globaliseeruv maailm
Õppejuht
+372 600 9620
sirje.kaljula@ksg.edu.ee


Jaanika Kall

Kunst
jaanika.kall@ksg.edu.ee


Mari-Ly Kirkmann

Saksa keel
mari-ly.kirkmann@ksg.edu.ee


Õie Kirs

Saksa keel
oie.kirs@ksg.edu.ee


Diana Kollin-Poom

Saksa keel
diana.kollin-poom@ksg.edu.ee


Olaf Korallus

Saksakeelne majandusõpe
olaf.korallus@ksg.edu.ee


Tiina-Mall Kreem

Ajalugu
tiina-mall.kreem@ksg.edu.ee


Kaie Kukk

Saksa keel
kaie.kukk@ksg.edu.ee


Pille Kukkur

Geograafia
pille.kukkur@ksg.edu.ee


Tanel Kuklane

Matemaatika
tanel.kuklane@ksg.edu.ee


Ulrika Kuusk

Matemaatika
Õppetooli juht (1.–6. kl)
+372 606 9633
ulrika.kuusk@ksg.edu.ee


Mihkel Kõrbe

Ajalugu
Õppetooli juht (10.–12. kl)
Ühiskonnaõpetus
+372 600 9115
mihkel.korbe@ksg.edu.ee


Arvi Käärd

Matemaatika
arvi.kaard@ksg.edu.ee


Maire Künnap

Bioloogia
Inglise keel
Saksa keel
Soome keel
maire.kunnap@ksg.edu.ee


Kersti Küttim

Eesti keel ja kirjandus
kersti.kuttim@ksg.edu.ee


Marika Labanova

Muusika
marika.labanova@ksg.edu.ee


Reet Lend

Muusika
reet.lend@ksg.edu.ee


Hanna-Liisa Lond

Klassiõpetaja
hanna-liisa.lond@ksg.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkusel


Ingrid Loo

Kehaline kasvatus
ingrid.loo@ksg.edu.ee


Mare Luik

Eesti keel teise keelena
mare.luik@ksg.edu.ee


Priit Lätti

Arheoloogia
Geoinformaatika
Teaduslugu
priit.latti@ksg.edu.ee


Olga Matina

Matemaatika
olga.matina@ksg.edu.ee


Laida Meigo

Saksa keel
laida.meigo@ksg.edu.ee


Maria Metsaorg

Bioloogia, geograafia
maria.metsaorg@ksg.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkusel


Tatjana Mette

Inglise keel
tatjana.mette@ksg.edu.ee


Piret Moora

Saksa keel
piret.moora@ksg.edu.ee


Eleri Mäesepp

Klassiõpetaja
eleri.maesepp@ksg.edu.ee


Maria Mägi

Meedia
maria.magi@ksg.edu.ee


Riina Mägi

Saksa keel
riina.magi@ksg.edu.ee


Mai Normak

Klassiõpetaja
mai.normak@ksg.edu.ee


Kristi Pajur

Klassiõpetaja
kristi.pajur@ksg.edu.ee


Tiia Pappel

Klassiõpetaja
t.pappel@ksg.edu.ee


Ivo Parmas

Füüsika, keemia
ivo.parmas@ksg.edu.ee


Mall Paulus

Tants
mall.paulus@ksg.edu.ee


Katrin Perova

Abiõpetaja
katrin.perova@ksg.edu.ee


Merit Piht

Klassiõpetaja
merit.piht@ksg.edu.ee


Irene Pukk

Eesti keel ja kirjandus, psühholoogia
irene.pukk@ksg.edu.ee


Krista Pupart

Tööõpetus
krista.pupart@ksg.edu.ee


Taimi Pärnpuu

Klassiõpetaja
taimi.parnpuu@ksg.edu.ee


Allar Raamat

Kehaline kasvatus
allar.raamat@ksg.edu.ee


Margit Randlo

Saksa keel
margit.randlo@ksg.edu.ee


Maili Randvee

Matemaatika
maili.randvee@ksg.edu.ee


Tiia Reinaru

Klassiõpetaja
tiia.reinaru@ksg.edu.ee


Cathlin Rennu

Kehaline kasvatus
cathlin.rennu@ksg.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkusel


Aivi Rentel

Inglise keel
Klassiõpetaja
aivi.rentel@ksg.edu.ee


Peeter Rokk

Füüsika
Infojuht
peeter.rokk@ksg.edu.ee


Eliis-Beth Rosen

Bioloogia, loodusõpetus
eliis-beth.rosen@ksg.edu.ee


Minna Rummi

Klassiõpetaja
minna.rummi@ksg.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkusel


Annika Saaret

Klassiõpetaja
annika.saaret@ksg.edu.ee


Raili Saska

Klassiõpetaja
Matemaatika
raili.saska@ksg.edu.ee


Raimo Sau

Tööõpetus
raimo.sau@ksg.edu.ee


Piia Selge

Klassiõpetaja, eesti keel
piia.selge@ksg.edu.ee


Andres Siska

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
andres.siska@ksg.edu.ee


Kersti Sõstar

DSD eksamite ja saksa keele koordinaator
Saksa keel
+372 600 9115
kersti.sostar@ksg.edu.ee


Oksana Zorina

Eesti keel teise keelena
Vene keel
oksana.zorina@ksg.edu.ee


Karin Zurbuchen

Saksa keel
karin.zurbuchen@ksg.edu.ee


Carmen Taavet

Huvijuht Mäe majas
carmen.taavet@ksg.edu.ee


Tõnu Tammar

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
tonu.tammar@ksg.edu.ee


Pia Tammeleht

Inglise keel
pia.tammeleht@ksg.edu.ee


Eve Teder

Saksa keel
eve.teder@ksg.edu.ee


Anne Tiitson

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
anne.tiitson@ksg.edu.ee


Kirke Timmusk

Eesti keel ja kirjandus, saksa keel
kirke.timmusk@ksg.edu.ee


Birgitta Tints

Klassiõpetaja
birgitta.tints@ksg.edu.ee


Andres Toode

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
andres.toode@ksg.edu.ee


Kaisa Tuisk

Klassiõpetaja
kaisa.tuisk@ksg.edu.ee


Katre Tuisk

Muusika
katre.tuisk@ksg.edu.ee


Maria Tõnsing

HEV koordinaator (7.-9.kl)
Inimeseõpetus
Sotsiaalpedagoog (7.-9.kl)
+372 6009205
maria.tonsing@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Oru maja. kab. 203

Aveli Tämm

Klassiõpetaja
aveli.tamm@ksg.edu.ee


Marlen Elisabeth Undusk

Abiõpetaja
Inglise keel
marlenelisabeth.undusk@ksg.edu.ee


Merike Utt

Saksa keel
merike.utt@ksg.edu.ee


Kristel Vaiksaar

Eesti keel ja kirjandus
kristel.vaiksaar@ksg.edu.ee


Kersti Valgeväli

Matemaatika
kersti.valgevali@ksg.edu.ee


Annika Vaarpuu

Abiõpetaja
annika.vaarpuu@ksg.edu.ee


Carina Veervald

Eesti keel teise keelena
Klassiõpetaja
carina.veervald@ksg.edu.ee


Kaja Võlma

Inglise keel
kaja.volma@ksg.edu.ee


Killu Väliste

Klassiõpetaja
killu.valiste@ksg.edu.ee


Eike Värk

Matemaatika
eike.vark@ksg.edu.ee

Tugipersonal (14)

Olena Kozmenko

Ukraina õpilaste õppetöö koordinaator
olena.kozmenko@ksg.edu.ee


Mare Lehtsalu

Pikapäevarühma õpetaja
mare.lehtsalu@ksg.edu.ee


Kalju Mahlapuu

IKT tugiisik
kalju.mahlapuu@ksg.edu.ee


Mariliis Malken

Eripedagoog
mariliis.malken@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Mäe maja kab. 307

Helerin Mõttus

Sotsiaalpedagoog
helerin.mottus@ksg.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkusel


Leili Naan

Raamatukoguhoidja
+372 600 9216
leili.naan@ksg.edu.ee


Jelena Pribylski

Sotsiaalpedagoog
jelena.pribylski@ksg.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkusel


Merilin Rooba

Koolipsühholoog
merilin.rooba@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Oru maja (kab.117) K, N, R
Mäe maja (kab.107) E, T

Laine Sakarias

Sekretär
+372 600 9101
ksg@ksg.edu.ee


Marika Samson

Sotsiaalpedagoog
+372 606 9634
marika.samson@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Mäe maja kab. 129

Johanna Terehov

Haridustehnoloog
johanna.terehov@ksg.edu.ee


Maria Tõnsing

HEV koordinaator (7.-9.kl)
Inimeseõpetus
Sotsiaalpedagoog (7.-9.kl)
+372 6009205
maria.tonsing@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Oru maja. kab. 203

Elis Vaher

Eripedagoog
HEV koordinaator (1.-6.kl)
elis.vaher@ksg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Mäe maja kab.106

Kadi Hirv

Haridustehnoloog
kadi.hirv@ksg.edu.ee

Tehniline personal (14)

Aime Aljasmäe

Riidehoidja Oru majas


Julia Godõreva

Koristaja Oru majas


Tõnu Ilves

Majahoidja Oru majas


Ramune Kietyte

Koristaja Oru majas


Inna Kivelä

Koristaja Oru majas


Tiiu Liivanurm

Riidehoidja Mäe majas


Irina Mittendorf

Koristaja Oru majas


Pille Mäestjärv

Valvur Mäe majas


Aale Mägi

Valvur Oru majas


Alo-Raul Mägi

Remonditööline


Niina Pihel

Koristaja Oru majas


Kulla Puhkan

Koristaja Mäe majas


Niina Skorohod

Koristaja Oru majas


Piret Uustalu

Valvur Oru majas

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

KSG Oru maja (7.–12. klassid)

Üldinfo

KSG Mäe maja (1.–6. klassid)

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.