KSG Oru maja (6.–12. klassid)

General information

Contact

Filter

All Management Laiendatud juhtkond Teachers Tugipersonal Employees

Job position
 
Management (6)

Imbi Viisma

Director
+372 600 9055
imbi.viisma@ksg.edu.ee

Reception time:

Eelneval kirjalikul kokkuleppel

Sirje Kaljula

Õppejuht
+372 600 9620
sirje.kaljula@ksg.edu.ee


Ulrika Kuusk

Õppetooli juht (1.–5. kl)
+372 606 9633
ulrika.kuusk@ksg.edu.ee


Terje Esko

Õppetooli juht (6.–9. kl), kehaline kasvatus
+372 600 9115
terje.esko@ksg.edu.ee


Mihkel Kõrbe

Õppetooli juht (10.–12. kl), ajalugu, ühiskonnaõpetus, õigus
+372 600 9115
mihkel.korbe@ksg.edu.ee


Kersti Sõstar

DSD eksamite ja saksa keele koordinaator
+372 600 9115
kersti.sostar@ksg.edu.ee

Laiendatud juhtkond (4)

Anne Aidma

Huvijuht Oru majas
anne.aidma@ksg.edu.ee


Siiri Matso

Majandusjuht
+372 600 9620
siiri.matso@ksg.edu.ee


Peeter Rokk

Infojuht, füüsika
peeter.rokk@ksg.edu.ee


Michael Kirschinger

AÜ usaldusisik, saksa keel, saksakeelne majandusõpe, saksakeelne geograafia
michael.kirschinger@ksg.edu.ee

Teachers (92)

Aili Alber

Saksa keel, inglise keel
aili.alber@ksg.edu.ee


Algi Ambos

Eesti keel, matemaatika
algi.ambos@ksg.edu.ee


Helen Arov

Kunst
helen.arov@ksg.edu.ee


Aili Asu

Kehaline kasvatus
aili.asu@ksg.edu.ee


Kadri Barr

Inglise keel
kadri.barr@ksg.edu.ee


Katerina Baum

Inglise keel
katerina.baum@ksg.edu.ee


Mari Eerme

Saksa keel
mari.eerme@ksg.edu.ee


Raimond Einer

Kehaline kasvatus
raimond.einer@ksg.edu.ee


Ksenia Erro

Mathematics
ksenia.erro@ksg.edu.ee


Terje Esko

Õppetooli juht (6.–9. kl), kehaline kasvatus
+372 600 9115
terje.esko@ksg.edu.ee


Mare Gross

Klassiõpetaja
mare.gross@ksg.edu.ee


Elle Hein

Eesti keel ja kirjandus
elle.hein@ksg.edu.ee


Anu Hiiesalu

Klassiõpetaja
anu.hiiesalu@ksg.edu.ee


Kadi Hirv

Klassiõpetaja
kadi.hirv@ksg.edu.ee


Kristiina Hämelainen

Kehaline kasvatus
kristiina.hamelainen@ksg.edu.ee


Elina Ivanov

Kehaline kasvatus
elina.ivanov@ksg.edu.ee


Ants Ivask

Kehaline kasvatus
ants.ivask@ksg.edu.ee


Liis Jõhvik

History
liis.johvik@ksg.edu.ee


Piret Järvela

Eesti keel ja kirjandus
piret.jarvela@ksg.edu.ee


Ester Kaidro

Füüsika
ester.kaidro@ksg.edu.ee


Jaanika Kall

Kunst
jaanika.kall@ksg.edu.ee


Kaja Kappel

Inglise keel
kaja.kappel@ksg.edu.ee


Tiia Kaunis

Klassiõpetaja
tiia.kaunis@ksg.edu.ee


Eeva Keinast

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
eeva.keinast@ksg.edu.ee


Michael Kirschinger

AÜ usaldusisik, saksa keel, saksakeelne majandusõpe, saksakeelne geograafia
michael.kirschinger@ksg.edu.ee


Kristel Kivari

Eesti keel ja kirjandus
kristel.kivari@ksg.edu.ee


Diana Kollin-Poom

Saksa keel
diana.kollin-poom@ksg.edu.ee


Olaf Korallus

Saksakeelne majandusõpe
olaf.korallus@ksg.edu.ee


Rahel Korallus

Saksa keel, inglise keel
rahel.korallus@ksg.edu.ee


Pille Kukkur

Geograafia
pille.kukkur@ksg.edu.ee


Gea Kuld

Saksa keel
gea.kuld@ksg.edu.ee


Reti Kullerkupp

Mathematics
reti.kullerkupp@ksg.edu.ee


Maire Künnap

Loodusõpetus, bioloogia, inglise keel, saksa keel, soome keel
maire.kunnap@ksg.edu.ee


Kersti Küttim

Eesti keel ja kirjandus
kersti.kuttim@ksg.edu.ee


Helle Laanes

Kehaline kasvatus, huvijuht Mäe majas
helle.laanes@ksg.edu.ee


Marika Labanova

Muusika
marika.labanova@ksg.edu.ee


Reet Lend

Muusika
reet.lend@ksg.edu.ee


Tiiu Liivanurm

Keemia
tiiu.liivanurm@ksg.edu.ee


Ave Linaste

Klassiõpetaja
ave.linaste@ksg.edu.ee


Hanna-Liisa Lond

Klassiõpetaja
hanna-liisa.lond@ksg.edu.ee


Priit Lätti

Geoinformaatika
priit.latti@ksg.edu.ee


Mariliis Malken

Eripedagoog-õpetaja
mariliis.malken@ksg.edu.ee


Merike Marran

Klassiõpetaja
merike.marran@ksg.edu.ee


Laida Meigo

Saksa keel
laida.meigo@ksg.edu.ee


Ülle Melioranski

Inimeseõpetus
ulle.melioranski@ksg.edu.ee


Maria Metsaorg

Bioloogia, geograafia
maria.metsaorg@ksg.edu.ee


Piret Moora

Saksa keel
piret.moora@ksg.edu.ee


Mai Normak

Klassiõpetaja
mai.normak@ksg.edu.ee


Ene Oja-Both

Eesti keel ja kirjandus
ene.oja-both@ksg.edu.ee


Rannar Park

Inglise keel
rannar.park@ksg.edu.ee


Ivo Parmas

Füüsika, keemia
ivo.parmas@ksg.edu.ee


Mall Paulus

Tants
mall.paulus@ksg.edu.ee


Jürgen Peil

Tööõpetus
jurgen.peil@ksg.edu.ee


Laura-Liisa Perova

Eesti keel ja kirjandus
laura-liisa.perova@ksg.edu.ee


Merit Piht

Klassiõpetaja
merit.piht@ksg.edu.ee


Irene Pukk

Eesti keel ja kirjandus, psühholoogia
irene.pukk@ksg.edu.ee


Krista Pupart

Tööõpetus
krista.pupart@ksg.edu.ee


Riina Rammo

Saksa keel
riina.rammo@ksg.edu.ee


Margit Randlo

Saksa keel
margit.randlo@ksg.edu.ee


Marika Randma

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, uurimistööde alused
marika.randma@ksg.edu.ee


Maili Randvee

Mathematics
maili.randvee@ksg.edu.ee


Margit Randver

Kehaline kasvatus
margit.randver@ksg.edu.ee


Krista Rang

Klassiõpetaja
krista.rang@ksg.edu.ee


Tiia Reinaru

Klassiõpetaja
tiia.reinaru@ksg.edu.ee


Peeter Rokk

Infojuht, füüsika
peeter.rokk@ksg.edu.ee


Anne Roost

Pikapäevarühma õpetaja
anne.roost@ksg.edu.ee


Eliis-Beth Rosen

Bioloogia, loodusõpetus
eliis-beth.rosen@ksg.edu.ee


Minna Rummi

Klassiõpetaja
minna.rummi@ksg.edu.ee


Ivo Henry Rösel

Saksa keel
ivo.rosel@ksg.edu.ee


Uwe Saegebarth

Saksa keel, Saksamaa LV Väliskoolivõrgu Keskuse ainenõunik Eestis
uwe.saegebarth@ksg.edu.ee


Raimo Sau

Tööõpetus
raimo.sau@ksg.edu.ee


Eha Selg

Klassiõpetaja
eha.selg@ksg.edu.ee


Piia Selge

Klassiõpetaja, eesti keel
piia.selge@ksg.edu.ee


Anneli Sepp

Bioloogia, geograafia, loodusõpetus
anneli.sepp@ksg.edu.ee


Harry Sepp

Mathematics
harry.sepp@ksg.edu.ee


Oksana Zorina

Vene keel
oksanazorina@ksg.edu.ee


Tõnu Tammar

Tööõpetus
tonu.tammar@ksg.edu.ee


Pia Tammeleht

Inglise keel
pia.tammeleht@ksg.edu.ee


Mari Tarvas

Mathematics
mari.tarvas@ksg.edu.ee


Anne Tiitson

Tööõpetus
anne.tiitson@ksg.edu.ee


Pärtel Toompere

Koorilaul
partel.toompere@ksg.edu.ee


Kaisa Tuisk

Eesti keel, matemaatika
kaisa.tuisk@ksg.edu.ee


Katre Tuisk

Muusika
katre.tuisk@ksg.edu.ee


Ülle Urm

Saksa keel
ulle.urm@ksg.edu.ee


Kristel Vaiksaar

Eesti keel ja kirjandus
kristel.vaiksaar@ksg.edu.ee


Kersti Valgeväli

Mathematics
kersti.valgevali@ksg.edu.ee


Reet Viikholm

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
reet.viikholm@ksg.edu.ee


Evelyn Vill-Kotsalainen

Saksa keel
evelyn.vill@ksg.edu.ee


Kaja Võlma

Inglise keel
kaja.volma@ksg.edu.ee


Katrin Võlumägi

Klassiõpetaja
katrin.volumagi@ksg.edu.ee


Anneli Võsandi

Klassiõpetaja
anneli.vosandi@ksg.edu.ee


Eike Värk

Mathematics
eike.vark@ksg.edu.ee

Tugipersonal (10)

Laine Sakarias

Sekretär
+372 600 9101
ksg@ksg.edu.ee


Katri Kauniste

Juhiabi/personalijuht
katri.kauniste@ksg.edu.ee


Kristi Leinamäe

Eripedagoog, HEV õpilase õppe koordineerija
kristi.leinamae@ksg.edu.ee

Reception time:

Mäe maja

Kalju Mahlapuu

IKT tugiisik
kalju.mahlapuu@ksg.edu.ee


Helerin Mõttus

Sotsiaalpedagoog
+372 606 9634
helerin.mottus@ksg.edu.ee

Reception time:

Mäe maja kabinet 206
kokkuleppel E–R 8.30–16.30

Leili Naan

Raamatukoguhoidja Oru majas
+372 600 9216
leili.naan@ksg.edu.ee

Reception time:

E-R 9.00–16.00

Triinu Orumaa

Sotsiaalpedagoog, HEV õpilase õppe koordineerija
+372 600 9205
triinu.orumaa@ksg.edu.ee

Reception time:

Oru maja kabinet 203
kokkuleppel E-R 8.30-16.30

Jelena Pribylski

Sotsiaalpedagoog
jelena.pribylski@ksg.edu.ee

Reception time:

Oru maja

Merilin Rooba

Koolipsühholoog
merilin.rooba@ksg.edu.ee

Reception time:

Oru maja kabinet 117
E 10.00-14.00
teistel päevadel eelneval kokkuleppel

Juta Hinno

Logopeed
juta.hinno@ksg.edu.ee

Reception time:

Mäe maja E, T, K, R

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

KSG Oru maja (6.–12. klassid)

General information

KSG Mäe maja (1.–5. klassid)

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.