Uudised

Novembri haridusjuht Imbi Viisma 17. detsember KSG


2018. aasta novembri haridusjuht on meie kooli direktor Imbi Viisma. 
Imbi Viisma oli heaks partneriks lasteaedade hoolekogude teabepäeva korraldamisel ning külalislahke võõrustaja, osaledes ka ise kaasa mõeldes. Lisaks jõudis Kadrioru Saksa Gümnaasium novembris Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi „Edu ja Tegu“ tunnustuskonkursil nominentide hulka “Aasta ettevõtlusõppe edendaja kategoorias”. 
„Kuu haridustegu“ on Tallinna Haridusameti tunnustus, mille raames tõstetakse esile silmapaistvaid haridustegusid.
Palju õnne meie koolijuhile ja palju õnne meie koolile!

2018. aasta novembri haridusjuht on meie kooli direktor Imbi Viisma. 
Imbi Viisma oli heaks partneriks lasteaedade hoolekogude teabepäeva korraldamisel ning külalislahke võõrustaja, osaledes ka ise kaasa mõeldes. Lisaks jõudis Kadrioru Saksa Gümnaasium novembris Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi „Edu ja Tegu“ tunnustuskonkursil nominentide hulka “Aasta ettevõtlusõppe edendaja kategoorias”. 
„Kuu haridustegu“ on Tallinna Haridusameti tunnustus, mille raames tõstetakse esile silmapaistvaid haridustegusid.
Palju õnne meie koolijuhile ja palju õnne meie koolile!