Lõpukella aktus 18. aprill KSG

Neljapäeval, 18. aprillil toimus Oru majas lõpukella aktus.

Aktusel said tervitada meie abituriente nii direktor, õpetajad kui ka õpilased. Aktusel anti üle ka tutipäeval valminud klassijuhatajate särgid ning valitud tiitlid - lennu kavalaim spikerdaja; parima stiiliga ehk best-dressed ja tulevikus kindlalt miljonär.

Aktuse jaoks valmis ka iseloomustav 64. lennu video õpetajate poolt, mida oli võimalik aktusel näha. Mõtteid ja legendaarse kohvri meenetega järgmisele lennule andsid üle meie 12. klassi õpilased. Aktusel esinesid ka Mäe maja õpilased ja gümnaasiumi meesansambel.

Neljapäeval, 18. aprillil toimus Oru majas lõpukella aktus.