Koostööpartnerid


  1. Rahvusvaheline koostööprojekt
  2. Eesti, st koostööprojekt väljaspool Tallinna
  3. Tallinn, koostööprojekt Tallinna asutusega

 

Koostöö rahvusvaheliste partneritega: Euroopa Komisjoni kirjaliku tõlke peadirektoraat (nt võistlus Juvenes Translatores); Saksamaa Väliskoolivõrgubüroo (piloot)eksamid ja tasemetööd; Kulturweit - Saksamaalt vabatahtlikke vahendav organisatsioon; VAP Kassel, Saksamaa vabatahtlikke vahendav organisatsioon, leping 2022.aastast; Rahvusvaheline CertiLingua koolide võrgustik (300 kooli); Riesenkampff-Stiftung; BBS Syke; Märkisch-Oderlandi vanema kooliastme hariduskeskus (leping alates 2022); Saksamaa Akadeemiline Vahetusteenistus (DAAD); Rostocki ülikool (meie õpilase osalemine ülikooli suvekoolis); Saksamaa välissidemete ühing Lübeckis - kursused meie saksa keele õpetajatele; Youth For Undestanding (YFU) – õpilasvahetused (saatmine ja vastuvõtt); Eco-Scools Global, ülemaailmne Rohelise kooli võrgustiku programm; Erasmus+ rahvusvahelised projektid

 

Koostöö partneritega Eestis: Eesti CL koolide võrgustik (4 kooli); Euroopa Komisjoni Eesti esindus (nt Euroopa päev, Euroopa keeltepäev); DSD-koolide võrgustik (14 kooli); Goethe-Instituut Eestis, mh toimus laste saksakeelsete laulude võistluse vabariiklik finaal KSGs; Saksa Saatkond Tallinnas; Austria Saatkond Tallinnas; Eesti Võõrkeeleõpetajate Liit; Eesti Saksa keele õpetajate selts (seltsi aastakonverents toimus KSGs); "Jugend debattiert" koolide võrgustik - meie koolis toimub iga-aastaselt koolidevaheline võistlus: 2023 vabariiklik finaal toimub samuti KSGs; Eesti Noorteühenduste Liit – kogukonnapraktika läbiviimine gümnaasiumis; Eesti Töötukassa ja EAS - nende Saksa Tööturuameti praktikandid käisid meie DSD- rühmadele rääkimas Saksa tööturu olukorrast; Tartu ülikool/ Tallinna ülikool - koostöö olümpiaadide jt õpilasvõistluste osas; Saksa-Balti Kaubanduskoda (Tallinnas); Eesti Tõlkide ja Tõlkijate Liit (valikaine kursuse õppekava); Liikuma Kutsuv kool.

 

Koostööpartnerid Tallinnas: Tallinna Saksa Gümnaasium (5.-6.kl saksakeelne ettelugemisvõistlus, karjäärimess); Tallinna Giidide ühing; Kadrioru Kunstimuuseum; Jakob Westholmi Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium – ühiskatsete korraldamine; Tallinna Sikupilli Lasteaed; Tallinna Jaan Poska Lastead; Torupilli raamatukogu; Hoole OÜ osutab meile töötervishoiu teenust.

  1. Rahvusvaheline koostööprojekt
  2. Eesti, st koostööprojekt väljaspool Tallinna
  3. Tallinn, koostööprojekt Tallinna asutusega

 

Koostöö rahvusvaheliste partneritega: Euroopa Komisjoni kirjaliku tõlke peadirektoraat (nt võistlus Juvenes Translatores); Saksamaa Väliskoolivõrgubüroo (piloot)eksamid ja tasemetööd; Kulturweit - Saksamaalt vabatahtlikke vahendav organisatsioon; VAP Kassel, Saksamaa vabatahtlikke vahendav organisatsioon, leping 2022.aastast; Rahvusvaheline CertiLingua koolide võrgustik (300 kooli); Riesenkampff-Stiftung; BBS Syke; Märkisch-Oderlandi vanema kooliastme hariduskeskus (leping alates 2022); Saksamaa Akadeemiline Vahetusteenistus (DAAD); Rostocki ülikool (meie õpilase osalemine ülikooli suvekoolis); Saksamaa välissidemete ühing Lübeckis - kursused meie saksa keele õpetajatele; Youth For Undestanding (YFU) – õpilasvahetused (saatmine ja vastuvõtt); Eco-Scools Global, ülemaailmne Rohelise kooli võrgustiku programm; Erasmus+ rahvusvahelised projektid

 

Koostöö partneritega Eestis: Eesti CL koolide võrgustik (4 kooli); Euroopa Komisjoni Eesti esindus (nt Euroopa päev, Euroopa keeltepäev); DSD-koolide võrgustik (14 kooli); Goethe-Instituut Eestis, mh toimus laste saksakeelsete laulude võistluse vabariiklik finaal KSGs; Saksa Saatkond Tallinnas; Austria Saatkond Tallinnas; Eesti Võõrkeeleõpetajate Liit; Eesti Saksa keele õpetajate selts (seltsi aastakonverents toimus KSGs); "Jugend debattiert" koolide võrgustik - meie koolis toimub iga-aastaselt koolidevaheline võistlus: 2023 vabariiklik finaal toimub samuti KSGs; Eesti Noorteühenduste Liit – kogukonnapraktika läbiviimine gümnaasiumis; Eesti Töötukassa ja EAS - nende Saksa Tööturuameti praktikandid käisid meie DSD- rühmadele rääkimas Saksa tööturu olukorrast; Tartu ülikool/ Tallinna ülikool - koostöö olümpiaadide jt õpilasvõistluste osas; Saksa-Balti Kaubanduskoda (Tallinnas); Eesti Tõlkide ja Tõlkijate Liit (valikaine kursuse õppekava); Liikuma Kutsuv kool.

 

Koostööpartnerid Tallinnas: Tallinna Saksa Gümnaasium (5.-6.kl saksakeelne ettelugemisvõistlus, karjäärimess); Tallinna Giidide ühing; Kadrioru Kunstimuuseum; Jakob Westholmi Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium – ühiskatsete korraldamine; Tallinna Sikupilli Lasteaed; Tallinna Jaan Poska Lastead; Torupilli raamatukogu; Hoole OÜ osutab meile töötervishoiu teenust.