Vot see oli alles spordinädal! 25. november KSG

Kõik algas sellega, et meie põhikooli neiud käisid esmaspäeval Südalinna koolis Tallinna koolinoorte meistrivõistluste raames mõõtu võtmas Südalinna kooli ja Lilleküla Gümnaasiumiga. Neiud võitlesid südikalt, aga jäid seekord vastastele alla ning alagrupist seekord edasi ei pääsenud.
Teisipäeval ja kolmapäeval olid korraga tules kahed rauad. Nimelt mängiti teisipäeval kabet Paul Kerese malemajas, kus meie võitkond saavutas 24. võistkonna hulgas tubli 17. koha.
Kolmapäeval pusisid meie põhikooli noormehed EJL sisehallus, poolfinaalturniiril jalgpallis, kus teeniti võilusliku mänguga ühe võitu ja kaks kaotust, millest siis ei piisanud seekord pääsemaks finaalturniirile.
Samal ajal ehk teispäeval ja kolmapäeval tagasid neiud kindlate võitudega võrkpalli alagrupiturniiril pääsu edasi järgmisele turniirile.
Reede lõpetasid väga pingeliste, tasavägiste ning emotsionaalsete võitlustega meie võrkpalluritest gümnaasiumi noormehed, kes tagasid kahe võidu ja ühe kaotusega samuti edasipääsu järgmisesse ringi.

Täname kõiki võistlejaid, korraldajaid, juhendajaid!

Gümnaasiumi noormeeste võrkpalli võistkond: Daniel Vasser, Stefanio Bruno Laur, Krisjan Malva, Artur Rennel, Mihkel Ottis, Karl Magnus, Richard Ristkok, Karl- Erik Pukk, Ott-Aleksnder Komarov.

Gümnasiumi tütarlaste võrkpalli võistkond: Teisi Miggur, Maria Lutter, Greete Kampus, Ann Liidi Kalvik, Lee Palm, Susanna Baumann, Sigrid Polding, Elisabeth Savisto.

Kabe võistkond: Kaur Järve, Karolina Perv, Greete Simona Otsa, Jegor Nefjodov

Põhikooli noormeeste jalgpalli võistkond: Robin Tiigiste, Jesper Mägi, Maksim Jelin, Tambet Osman, Rudolf Aun, Erik Aun, Rene Oliver Muiste, Sten Luht, Rasmus Remy Kasela, Jaan Erik Liitmäe.

Täname kõiki võistlejaid, korraldajaid, juhendajaid!

Kabe võistkond: Kaur Järve, Karolina Perv, Greete Simona Otsa, Jegor Nefjodov