Vilistlaspäev 13. jaanuar KSG

Head Kadrioru Saksa Gümnaasiumi vilistlased!

Armas koolimaja ootab külla! 20. jaanuaril ootame vilistlasi taas koolimajja külla, et kohtuda taaskord endiste klassikaaslaste ja õpetajatega ning tähistada üheskoos 60 aastat saksa keelt meie majas!

Koguneme 20. jaanuari õhtul kell 18.00 aulas - räägime sellest, mis teinud oleme ja mida tulevik toob! Esitlusele tuleb Kadrioru Saksa Gümnaasiumi erisaade "Mälestuste rajal".

17.00 Koolimaja uksed on avatud.
18.00 algab aulas kontsert "Mälestuste rajal"
Peale kontserti on võimalik kohtuda enda õpetajate ja endiste klassikaaslastega. Avatuks jäävad I ja II korrus kohtumisteks.
19.45 astub lavale KSG koolibänd, kelle saatel jalgakeerutada.
Koolimajas saab olla kuni kella 21.00-ni

Pista taskusse ka sularaha, sest avatud on kohvik ning kaasa saab osta koolimeeneid. Tantsumuusikat pakub KSG koolibänd.
Üritusele saab registreerida SIIN

21. jaanuaril kell 11.00 toimub vilistlaste korvpalli turniir.

PS! Endine ja praegune õpetaja! Kui oled tulemas, anna meile enda tulekust märku e-maili helenekristine.viita@ksg.edu.ee

Head Kadrioru Saksa Gümnaasiumi vilistlased!

17.00 Koolimaja uksed on avatud.
18.00 algab aulas kontsert "Mälestuste rajal"
19.45 astub lavale KSG koolibänd, kelle saatel jalgakeerutada.
Koolimajas saab olla kuni kella 21.00-ni

Üritusele saab registreerida SIIN

21. jaanuaril kell 11.00 toimub vilistlaste korvpalli turniir.