Vabatahtlik Leonie Saksamaalt kinkis koolile hotelli 19. august KSG

Vabatahtlik Leonie Saksamaalt kinkis koolile hotelli!

Kevadtrimestril oli meie koolielu ja saksa keele õpet rikastamas Kulturweit-vabatahtlikuna Leonie Krist, kes tegi oma huvialadest lähtuvalt koos õpilastega mitmeid vahvaid keskkonna- ja kunstiprojekte. Lahkumiskingituseks meisterdas Leonie tehnoloogiaklassis putukahotelli ja paigaldas selle kooli Selveri-poolsesse aeda.

Hotelli vastu on putukad üles näidanud väga suurt huvi. Aitäh Sulle, Leonie, ja palju edu kõikides Su ettevõtmistes!

Vabatahtlik Leonie Saksamaalt kinkis koolile hotelli!