Tunnustusüritus Tegijate pidu 18. juuni KSG

30. mail toimus Oru majas Tegijate pidu, kus direktor Imbi Viisma tunnustas parimaid õpilasi, õpetajaid ning ka esmakordselt kooli häid koostööpartnereid.

Seekordse tunnustus ürituse muutsid eriliseks Tallinna Muusikakeskkooli ansambli Kolm Musketäri noormehed, kes esitasid kava „Tuntud ja tundmatu Georg Ots“. Kava on pühendatud Georg Otsa lähenevale 100. sünniaastapäevale.

Tunnustati järgmiseid koostööpartnereid: Tiina-Mall Kreem ja Kadrioru Kunstimuuseum, Tiiu Melesk ja AS „Tuleleek“, Sirje ja Georg Aher ning MTÜ Koolitus- ja Nõustamiskeskus HARED, Astrid Bokmann ja Astlanda Ehitus OÜ, Illimar Vesik ja IZALL.COM OÜ.

Marleen Annabel Puki tehtud fotosid on võimalik näha siin.

Marleen Annabel Puki tehtud fotosid on võimalik näha siin.