Tunnid on juba alanud... 17. oktoober KSG

... aga kas ka vahetusjalanõud on kooli jõudnud?

Hea õpilane, veendu, et Sul on olemas vahetusjalanõud, et hoida oma tervist ja puhtust koolis.

Hea lapsevanem, uuri, kas lapsel on vahetusjalanõud juba kooli viidud ja kas ta ikka kannab neid.

Sisejalanõudena soovitame kanda õhku läbi laskvast materjalist jalatseid. Sisejalatsid ei tohi kindlasti põrandaid määrida, seega soovitame enne soetamist selles veenduda.

Koolis astume ikka moodsalt vahetusjalanõudes.

... aga kas ka vahetusjalanõud on kooli jõudnud?

Koolis astume ikka moodsalt vahetusjalanõudes.