Uudised

Tund videosilla vahendusel 22. november KSG


Gümnaasiumi humanitaarõiguse kursust antakse kolmele koolile videosilla vahendusel. Nimelt õpetaja on hetkel Jakob Westholmi Gümnaasiumis tundi andmas ja samal ajal meie kooli ja Tallinna Ühisgümnaasiumi õpilased töötavad iseseisvalt.

Tunni teemaks on "Kõrvaltvaataja dilemma – kas sooritada humanitaarne tegu või mitte?". Abiks lisaks digivahenditele on kindlasti ka õpilaste hea arutlemisoskus.

Gümnaasiumi humanitaarõiguse kursust antakse kolmele koolile videosilla vahendusel. Nimelt õpetaja on hetkel Jakob Westholmi Gümnaasiumis tundi andmas ja samal ajal meie kooli ja Tallinna Ühisgümnaasiumi õpilased töötavad iseseisvalt.

Tunni teemaks on "Kõrvaltvaataja dilemma – kas sooritada humanitaarne tegu või mitte?". Abiks lisaks digivahenditele on kindlasti ka õpilaste hea arutlemisoskus.