Tule meile tööle! 17. mai KSG

Oleme täiendamas oma ridasid uute ja õpetamistuhinat täis õpetajate ning töötajatega, kes soovivad jätta jälje Eesti haridusmaastikule, panustada KSG arengusse ning olla osa meeldivast meeskonnast!

Meie juures on hea, sest meil on paindlik tööaeg ja koormus (oled oodatud ka siis kui veel alles ametit õpid), mentorlus süsteem alustavale õpetajale, toredad kolleegid, ühisüritused ja koolitused, eneseteostamise võimalused, põnevad projektid ja veel palju muudki!

Töökuulutuse leiad CV Keskusest

Töökuulutuse leiad CV Keskusest