Tegijate pidu 2018 31. mai KSG

30. mail 2018 toimus Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Oru maja aulas Tegijate pidu, kus tunnustati meie kooli õppeaasta silmapaistvamaid tegijaid, neid oli kokku 62!

Gümnaasiumitegijaid tunnustati kooli märgiga ja põhikooliõpilased said mälestuseks kooli pastaka. Muusikalist vaheldust pakkusid klaveril Stefanie Laas ja Karolin Milk 5.a klassist ja Mikael Kelomees 12. klassist ja oboel Junianna Zatsarnaja 12. klassist. Tegijaid kostitati uhke pidulauaga. Täname Teid kõiki panustamast kooliellu!

Üritust juhtis Sander Viljamaa 10. klassist ning helipuldis toimetas Rasmus Haug 11. klassist. Suured tänud!