Tallinn tänab ja tunnustab 06. juuni KSG

Täna, 6. juunil toimus Lillepaviljonis Tallinna Haridusameti õppeaasta pidulik lõpetamine, mille raames tunnustati parimaid. Pidulikul lõpetamisel pälvis meie kool 4 tunnustust.

Haridusuuenduse valdkonnas hinnati mõtestatust muutuste juhtimise protsessis ning tunnustati neid Tallinna haridusasutusi, kes toetavad muutuva õpikäsituse motot „Õppides õnnelikuks, õnnelik õppides!”.

Meie kool pälvis tunnustuse kahe koostööprojekti eest! Üheks neist oli koostöö BBS-Syke kutsegümnaasiumiga ja projekt „Saksa keelega ettevõtlikuks”. Teiseks oli koostöös Tallinna Arte Gümnaasiumiga korraldatud võistlus Keelenutt.

Õpetajate koostöisuse arendamise valdkonnas pälvis tunnustuse projekt „Kadrioru Saksa Gümnaasiumi koolikultuuri ümberkujundamine uuenevat õpikäsitust toetava koolikultuuri loomiseks”. Lühike ülevaade õppeaastast on nähtav siin

Samuti pälvisime tunnustuse eduka olümpiaadidel osalemise eest 2018/19. õa. Nimelt tõusis hüppeliselt meie kooli eriti tublide õpilaste arv, kes on kõrgeid kohti saavutanud piirkondlikul ja vabariiklikul tasemel.

Täname tunnustuse ja märkamise eest ja soovime palju-palju õnne kõigile asjaosalistele!