Scientix Eesti konverents 03. märts KSG

Kadrioru Saksa Gümnaasiumi loodusteaduste õpetajad osalesid Scientix Eesti konverentsil 28. veebruraril ja 1. märtsil Tartu Tamme Gümnaasiumis.
Tihedalt sisustatud päevade raames omandati teadmisi üleeuroopalise koostöö kohta loodusteaduste, tehnoloogia, inseneeria ja matemaatika ainete edendamises, kuulati LTT-hariduse eksperte ja teadlasi ning võeti osa mitmetest töötubadest. Ühtlasi külastati ka teadusasutusi ja ettevõtteid nagu TÜ Chemicum, TÜ Biomeedicum, TÜ Physicum, Tervishoiu Kõrgkool, TÜ tehnoloogiainstituut, Tartu Teaduspargi ettevõte Hedgehog, TÜ bio- ja siirdemeditsiini instituudi biokeemia osakond, TÜ kliinilise geneetika keskus. Olid väga haaravad koolituspäevad!