Uudised

Saksa Suursaadik andis üle Saksa II astme keelediplomid 01. juuni KSG


Reedel täitus KSG aula taas pidulikkusega – Saksamaa LV Suursaadik hr Christoph Eichhorn, ainenõunik hr Uwe Saegebarth ning meie kooli direktor pr Imbi Viisma andsid üle järjekordsed DSD II eksami tunnistused.

Seekordne üleandmisüritus toimus foorumina, kus saalisolijad said esitada suursaadikule küsimusi.

Tänavused 72 keelediplomandi esindasid järgmisi koole: MHG, Loo Kk, Viljandi G, Paide ÜG, Türi ÜG, KJPG, HTG, Rocca al Mare Kool, Õismäe G, Tln 53. Kk, TSG ja KSG. Meie koolist oli eksamitegijaid 29.
Õpilasi eksamineerinud õpetajaid pidasid suursaadik ja ainenõunik meeles tänukirjaga.

Kauneid muusikalisi vahepalu pakkusid neidude ansambel Reet Lennu juhendamisel ning meie kooli vilistlane Grete Teearu, keda klaveril saatis Pärtel Toompere. Üritust juhtisid 7.c klassi õpilased Gerda-Kristina Trei ja Liisa-Marii Rahumägi, kes ei reetnud mitte millegagi, et teevad seda esimest korda. Enne teeleasumist oli kõigil võimalik üht-teist põske pista, mille eest olid hoolt kandnud KSG kollektiiv ja Saksa ainenõunik. Magusa punkti kergele kehakinnitamisele pani saatkonnas küpsetatud krõbe õuna-purukook.

Palju õnne keelediplomandidele ja aitäh kõigile, kes sellele kaasa aitasid!

Fotod on nähtavad siin.

 

 

Reedel täitus KSG aula taas pidulikkusega – Saksamaa LV Suursaadik hr Christoph Eichhorn, ainenõunik hr Uwe Saegebarth ning meie kooli direktor pr Imbi Viisma andsid üle järjekordsed DSD II eksami tunnistused.

Seekordne üleandmisüritus toimus foorumina, kus saalisolijad said esitada suursaadikule küsimusi.

Tänavused 72 keelediplomandi esindasid järgmisi koole: MHG, Loo Kk, Viljandi G, Paide ÜG, Türi ÜG, KJPG, HTG, Rocca al Mare Kool, Õismäe G, Tln 53. Kk, TSG ja KSG. Meie koolist oli eksamitegijaid 29.
Õpilasi eksamineerinud õpetajaid pidasid suursaadik ja ainenõunik meeles tänukirjaga.

Kauneid muusikalisi vahepalu pakkusid neidude ansambel Reet Lennu juhendamisel ning meie kooli vilistlane Grete Teearu, keda klaveril saatis Pärtel Toompere. Üritust juhtisid 7.c klassi õpilased Gerda-Kristina Trei ja Liisa-Marii Rahumägi, kes ei reetnud mitte millegagi, et teevad seda esimest korda. Enne teeleasumist oli kõigil võimalik üht-teist põske pista, mille eest olid hoolt kandnud KSG kollektiiv ja Saksa ainenõunik. Magusa punkti kergele kehakinnitamisele pani saatkonnas küpsetatud krõbe õuna-purukook.

Palju õnne keelediplomandidele ja aitäh kõigile, kes sellele kaasa aitasid!

Fotod on nähtavad siin.