Saksa keele õpetamise 55. aastapäev 21. september KSG

"Kadrioru saksa gümnaasium (KSG, endine Tallinna 42. keskkool) avati 1960. aastal, kaks aastat hiljem alustati koolis õpetaja-metoodiku, hilisema õppealajuhataja Emerendiana Sillingu eestvedamisel saksa keele süvaõppega.

Nende lausetega algavad pea kõik KSG tutvustused ja ajaloo ülevaated, sest saksa keele õpetamise traditsioon ongi peaaegu sama pikk kui kooli ajalugu ning kool on pikima saksa keele õpetamise traditsiooniga üldhariduskool Eestis."

Ehk Kadrioru Saksa Gümnaasium tähistab saksa keele õpetamise 55. aastapäeva. Loe Õpetajate Lehe artiklit siit.