Uudised

Riigikaitsepäev ja aktus Mäe majas 20. veebruar KSG


20. veebruaril külastasid meie kooli Mäe maja Merevägi ning Logistika pataljon. Lastel oli võimalus tutvuda masinate, telgi, sõduri-, side- ning mereväevarustusega. Huvitatud said omale ka uhke näomaalingu. Kooli hoovis toimunud vabariigi aastapäevale pühendatud aktusel osalesid lisaks kogu Mäe maja perele ka kindralmajor Meelis Kiili ning ajaloolane Hanno Ojalo.

Aitäh, külalised!

Pilte on võimalik näha siin.

Aitäh, Marleen Annabel Pukk, et pildistasid!

20. veebruaril külastasid meie kooli Mäe maja Merevägi ning Logistika pataljon. Lastel oli võimalus tutvuda masinate, telgi, sõduri-, side- ning mereväevarustusega. Huvitatud said omale ka uhke näomaalingu. Kooli hoovis toimunud vabariigi aastapäevale pühendatud aktusel osalesid lisaks kogu Mäe maja perele ka kindralmajor Meelis Kiili ning ajaloolane Hanno Ojalo.

Aitäh, külalised!

Pilte on võimalik näha siin.

Aitäh, Marleen Annabel Pukk, et pildistasid!