Rahvusvahelised projektid 22. jaanuar KSG

22. jaanuaril tutvustasid rahvusvaheliste projektidega seotud õpetajad kolleegidele oma ettevõtmisi. Novembris toimunud õpetajatele ja praktikakoordinaatoritele suunatud Hollandi õpirändeprojekte tutvustasid õppejuht Sirje Kaljula ja ajalooõpetaja Marika Randma. Ettekande eesmärk oli tutvustada õpetajatele Hollandi koolisüsteemi ning õppe- ja praktikakorralduse põhimõtteid. Esile tõsteti Hollandi õpetajate omavahelist tihedat koostööd õppetöö planeerimisel, projektõppe suurt osakaalu õppetöösning kaasaegse õpikeskkonda ja -metoodika rakendamist.