Playbox 28. jaanuar KSG

Mäe majas toimus KSG esimene playbox. Tegemist on lauljate-laulude jäljendamisvõistlusega, kus eeesmärgiks ei ole ise võimalikullt originaalilähedaselt laul ette kanda, vaid pigem edasi anda loo süda ja hing. Kuna käimas on Eesti laulu karusell, siis oli ka meie võistlusel osalenute ülesandeks jäljendada just Eurovisiooni lugusid. Nõnda saigi kogunenud publik nautida nii 2001. aastal Eestile eurovõidu toonud "Everybody" kui viimati meid esindanud Victor Crone´i. Playboxist võttis osa viis meeskonda, kelle hulgast žürii selgitas välja parimad. Grand Prix kuulub 3. d klassi kollektiivile Suntribe. Üritus toimus 11. klassi õpilase Kätlin Rajamäe gümnaasiumi praktilise tööna. Talle ulatas moderaatorina abikäe juba NUIal silma hakanud klassiõde Annika. Mäe majas toetas meeeskonda huvijuht Helle. Auhinnad panid välja KSG ja KSG õpilasesindus. Loodame, et vahva algatus saab järje!