Päästeamet kutsub 04. detsember KSG

Päästeamet kutsub kõiki inimesi üles ettevaatlikkusele ja tähelepanelikkusele veekogude ääres viibimisel. Esimene jää võib pärast pikka ja palavat suve eelkõige lastes elevust ja uudishimu tekitada, seega palume õpetajatel koolis ning lapsevanematel kodus üle rääkida hapra jääga seonduvad riskid ning hoida oma lastel silm peal.

Jääle minnes on esimesteks ohumärkideks jää praksumine ja vajumine. Sellisel juhul on oluline võimalikult kiire jäält lahkumine ning enda ohutuse tagamine. Kuidas aga käitud siis, kui peaks juhtuma halvim ning jää alla andma? Selleks on oluline meeles pidada järgmisi tõdesid:

Märka abivajajat! Abi kutsumiseks helista telefonil 112!

Märka abivajajat! Abi kutsumiseks helista telefonil 112!