NUIa tunnustus 28. veebruar KSG

5. veebruaril kuulutati Tallinnas Vene Teatris toimunud pidulikul noorsootöö tunnustuskonkursi „Suured teod 2018“ auhinnagalal välja aasta teod ja tegijad pealinna noorsootöös. Meie kooli suurüritus filmifestlival NUI nomeineeriti kategoorias Tallinna noorte suured teod. Kohal käisid korraldudmeeskonnast Polina Richter, Kirke Antsmäe, Maria Arošjus ja Uku Toosens. Palju õnne ja ootame juba uut NUIa!

Foto: Indrek Pajuste, Vladimir Yablokov

Foto: Indrek Pajuste, Vladimir Yablokov