Mathable 18. november KSG

Neljapäeval, 15. novembril toimusid Tallinna Südalinna koolis matemaatilisi oskusi arendava mängu Mathable Tallinna ja Harjumaa koolinoorte meistrivõistlused.

Mathable on Scrabble’i-laadne mäng, mis põhineb matemaatiliste põhitehete koostamisel ja arvutamisel. Mathable Junior mängus on teheteks vaid liitmine ja lahutamine, tavalises mängus on lisaks ka korrutamine ja jagamine. Mängu mängitakse edukalt Euroopa koolides.

KSG esindasid 5. klassist Eva Kreem, 4. klassist Mikk Raidna ning 3. klassist Nikita Luckins ja Arturi Asperk.

Nikita Luckins jõudis III mänguvooru.
Nikita Luckins võitis ka karika, ta kogus kõige rohkem punkte (91) ühe mängu käigu ajal. Palju õnne!

Fotod: Janari Schvede

Nikita Luckins jõudis III mänguvooru.

Fotod: Janari Schvede