Lõimitud isadepäev 09. november KSG

Täna, 9. novembril oli Mäe maja lõbu ja lusti täis.
1. klasside õpilased müttasid isadepäeva lõimitud õppe päeval. Eelnevalt oli kodudes koos isadega mõõdetud pikkust, välja selgitatud õige kinganumber ja isa tõelised unistused.
Kõik õpilased meisterdasid koos isadepäeva kaarti, värvisid isa pilti ja lahendasid iPadidega isadega seotud ülesandeid.
Erinevaid kirjastiile kasutades kirjutati seinale kõikide isade nimed. Tore oli avastada uusi klassiruume või tavapärase laua asemel hoopis põrandal koos sõbraga joonistada.
5. klasside õpilased aitasid eelnevatel päevadel kunstitööde ettevalmistamisel. Suur tänu neile!
Kogu koolipere saab uudistada seintele riputatud 1. klasside õpilaste isade pilte.

Head lähenevat isadepäeva!

Täna, 9. novembril oli Mäe maja lõbu ja lusti täis.

Head lähenevat isadepäeva!