Lautstark 03. mai KSG

Kevadel toimub Goethe Instituudi poolt ellu kutsutud traditsiooniline lauluvõistlus "Lautstark", kuhu tulevad noored saksa keele õppijad kokku üle kogu Eesti, et saksa keeles laulda. Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Mäe maja "KSG sucht den Superstaril" osalenud õpilastest osalesid kolm ansamblit 13. aprillil selle ürituse Põhja-Eesti eelvoorul ja pääsesid edasi ka finaalkontserdile.

Lautstark lõppkontsert toimub 11. mail Eesti Rahvusraamatukogu suures saalis (Tõnismägi 2, Tallinn) algusega kell 15.00. Kontsert on tasuta!

Meie koolist laulavad seal Mäe maja KSG sucht den Superstar võitjad 5.A lauluga "Mädchen gegen Jungs", 4.c "Wild und frei" (juhendaja Gerda Moor) ja 3.rm "Pippi Langstrumpf" (juhendaja Riina Rammo).

Tulge kaasa elama!

Tulge kaasa elama!