KSG vilistlased andsid täna põhikooliõpilastele tunde 26. september KSG

Juubelinädal "KSG Deutsch 55" on haripunkti jõudnud.

Eile, 25. septembril tegid meie 6.–9. klasside õpilaste koolielu vahvamaks meie vilistlased erinevatest aastatest, nii Emerendiana Sillingu süvaõppe esimesest lennust kui ka värskeid kevadisi lõpetajaid.

Külalisõpetajad rääkisid oma saksa keele õppimise kogemustest ja pajatasid, missuguseid võimalusi on KSGs omandatud saksa keel neile andnud isiklikult ja tööalaselt. Praegustel õppijatel oli, igal ühel omal moel, millele mõelda.

Aitäh teile, et leidsite aega oma mõtteid noorte õppijatega jagada: Eva Keinast, Helen Anvelt, Aija Sakova, Kuuno Kirspuu, Katrin Bonde, Helena Bonde, Ott Kallas, Junianna Zatsarnaja, Piret Kuusik, Piret Pääsuke, Ave Tölpt, Katrin Kaugver, Kalev Kukk, Indrek Raudne ning teile, head külalislektorid - Thea Karin ja Walter Mirbeth! Kõike head ja tehke seda jälle!!!

Juubelinädal "KSG Deutsch 55" on haripunkti jõudnud.