KSG sucht den Superstar 29. märts KSG

27. märtsil toimunud „KSG sucht den Superstar“ oli taas kord meeleolukas. Saksakeelseid laule võis kuulata kahe tunni jooksul. Võitjad on kõik, aga kõige tublimad tõstame esile.

6.–7. klasside arvestuses

1. Keit Saar lauluga „Zu dir“ (6.b)

2. Stefanie Laas lauluga „Happy End“ (6.a)

3. Piiber Karja lauluga „Wenn die Party zu Ende ist“ (7.b)

8. klasside arvestuses

1. Evelyn Tukkev ja Catlyn-Lisette Lääts lauluga „Herz über Kopf“ (8.c, 8.a)

2. Gerda-Kristina Trei, Birgit Rand, Liisa-Marii Rahumägi, Eret Pajusaar, Jesper Mägi, Robin-Ry Mardi, Catlyn-Lisette Lääts, Maarja Kõiv, Emma Aleksandra Jaanson, Sten Dreimann, Annabel Ambos lauluga „Die Stadt“ (8.c, 8.a)

3. Catlyn-Lisette Lääts ja Angelica Daisi Stewart lauluga „Die Chöre“ (8.a)

Osa võtsid veel Desiree Madis, Karin Maria Tomberg, Karolin Milk, Grete Simona Otsa, Viktorija Kuzminõh, Elena Poletaeva, Kelli Tulev, Marianna Tuisk, Margareta Tähnas, Eleanora Punnar, Emma Johanna Suursoo, Liisa Maria Tischler, Anette Marie Volt, Grete Narusberg, Sophia Nikolajevski, Mia Desiree Strömberg, Riana Mjagkov, Rebeka Hammerberg, Hants Reimann, Marcus Koitjärv, Rasmus Kasela, Rainer Plaser, Ralf Ilves, Kaur Arukaevu, Andre Kelomees, Mihkel Rohtla.

Suur tänu!

Modereerimise eest Piibe Karjale ja Mirjam Koppele!

Tehnilise toe eest Karl Toomsoole ja Janari Schvedele!

Žüriis osalemise eest Junianna Zatsarnajale, Leonie Kristle, Albert Korbaile ja Richard Raavele!

Õpilaste ette valmistamise eest saksa keele õpetajad Laida Meigole, Ülle Urmile, Evelyn Vill-Kotsalainenile, Maire Künnapile, Diana Kollin-Poomile.

Magusa ampsu eest Siiri Matsole!

Auhindade eest Saksa Suursaatkond, Austria Saatkond ja Goethe Instituudile!

6.–7. klasside arvestuses

1. Keit Saar lauluga „Zu dir“ (6.b)

2. Stefanie Laas lauluga „Happy End“ (6.a)

3. Piiber Karja lauluga „Wenn die Party zu Ende ist“ (7.b)

8. klasside arvestuses

1. Evelyn Tukkev ja Catlyn-Lisette Lääts lauluga „Herz über Kopf“ (8.c, 8.a)

3. Catlyn-Lisette Lääts ja Angelica Daisi Stewart lauluga „Die Chöre“ (8.a)

Suur tänu!

Modereerimise eest Piibe Karjale ja Mirjam Koppele!

Tehnilise toe eest Karl Toomsoole ja Janari Schvedele!

Magusa ampsu eest Siiri Matsole!

Auhindade eest Saksa Suursaatkond, Austria Saatkond ja Goethe Instituudile!