KSG kodanikualgatuste võistlus 24. oktoober KSG

Hea 6.–12. klassi õpilane!

Oled oodatud osalema KSG kodanikualgatuste võistlusel! Mõtle välja, kuidas soovid panustada koolielu või kodupaiga paremaks muutmisesse. Leia sõbrad, kellega ettevõtmine ladusamalt läheks ning osale võistlusel!

Kuidas tegutseda?

1) Saada kodanikupäevaks (26.11) e-posti aadressile ksgalgatus@gmail.com, kus kirjeldad lühidalt plaanitavat algatust. Pane kirja ka nimed, kellega algatust ellu viima hakkad.

2) Vii algatus aasta jooksul ellu! Kooskõlasta oma tegevus klassijuhataga.

3) Registreerunud kutsutakse maikuus toimuvale lõppvõistlusele, kus tutvustate oma elluviidud algatust žüriile.

Info aja ja toimumispaiga kohta saadetakse e-kirja vahendusel.

Kui vajad head ideed, küsi nõu 8. klasside õpilastelt või õpetajalt Marika Randma (klass 210)!

Hea 6.–12. klassi õpilane!

Kuidas tegutseda?

2) Vii algatus aasta jooksul ellu! Kooskõlasta oma tegevus klassijuhataga.

Info aja ja toimumispaiga kohta saadetakse e-kirja vahendusel.