Uudised

KSG 64. aastapäev! 19. jaanuar KSG


16. jaanuaril tähistasime kooli sünnipäeva! 
Päikesetõusul heiskasid liputoimkonna liikmed nii Mäe kui ka Oru majas lipud ning seejärel moodustati koolikalli. Mäe majas leidis koolikalli aset sisetingimustes, Orus toimus koolikalli õues ja seekord ainult gümnasistidega. 
Mõlemas majas käisid kõnelemas ka meie kooli vilistlased, kes said jagada enda kogemusi ja teadmisi õpilastega!
 

 

16. jaanuaril tähistasime kooli sünnipäeva! 
Päikesetõusul heiskasid liputoimkonna liikmed nii Mäe kui ka Oru majas lipud ning seejärel moodustati koolikalli. Mäe majas leidis koolikalli aset sisetingimustes, Orus toimus koolikalli õues ja seekord ainult gümnasistidega. 
Mõlemas majas käisid kõnelemas ka meie kooli vilistlased, kes said jagada enda kogemusi ja teadmisi õpilastega!