Koolitused 19. jaanuar KSG

Meie õpetajad alustasid uut aastat end koolitades. 03.01 toimus koolitus “Sissejuhatus ChatGPT-sse". Koolitus oli väga sisukas ja andis uusi teadmisi, kuidas tänapäeval ChatGPT abil saab uusi lahendusi märgata ja kasutada. Koolituse viis läbi Indrek Seppo.

04.01 toimus õpetajatele koolitus nimega “Õpetamise ja õppimise tõenduspõhised strateegiad ja põhimõtted”. Koolituse käigus arutleti erinevate õppetöö strateegiate üle, tehti praktilisi ülesandeid ning omandati uusi ja vajalikke oskusi edaspidiseks õppetöö planeerimiseks. Koolituse viis läbi Peeter Mehisto.