Kodanikupäev 26. november KSG

Täna, 26. novembril tähistati kodanikupäeva. Kodanikupäev on oluline tähtpäev Eesti Vabariigis, mis on ellu kutsutud teadvustamaks kodanikustaatust. Ühtlasi soovitakse selle tähtpäevaga tõsta kodanikuuhkust.
Kodanikupäev on orienteeritud kõigile Eesti kodanikele ja kodanikuks pürgijaile sõltumata rahvusest. Kodanikupäev on üleriigiline ning toetub eelkõige kohalikule initsiatiivile ning on enamjaolt teabepäev.

Teema olulisust mõtestasid lahti ka 11. klasside õpilased, kes koostasid hea kodanike väärtustest plakateid ning mõtlesid välja rakendusprogramme ehk äppe, mida Eestile kinkida.