Kodanikualagatus 17. mai KSG

16. mail toimus KSG kodanikualgatuste võistluse finaal. Novembrikuus korraldasid 8. klassid ühiskonnaõpetuse tundide raames võistlusele reklaamikampaania, kutsudes õpilasi üles ellu viima kodanikualgatuslikke üritusi ning registreerima need algatused võistlusele. Maikuus kutsuti õppeaasta jooksul ellu viidud algatuste autorid lõppvõistlusele, et tehtud tööd žüriile tutvustada. Kodanikualgatuste käigus korraldati jõulukaartide võistlus, stiilinädal, perepäev loomade varjupaiga toetuseks, koguti muusikaklassi flöötide jaoks desinfitseerimisvahendeid, käidi tunde andmas Mäe maja õpilastele ja muudki toredat.
Õpetajatest ning õpilasesinduse liikmest koosnenud žürii valis esinejate hulgast välja parimad kodanikualgatused, mille autoreid tunnustatakse õppeaasta lõpus toimuvatel aktustel. Kõik algatuste läbiviijad olid tublid ning andsid oma panuse kooli- või ühiskonnaelu edendamiseks!