Kesklinna ja Põhja-Tallinna linnaosa koolide koostöökohtumine 25. november KSG

Kadrioru Saksa Gümnaasium tähtsustab turvalist ja toetavat koolikeskkonda ning seetõttu osaleb erinevate võrgustike tegevustes. Täna toimus Kesklinna ja Põhja-Tallinna linnaosa koolide koostöökohtumine Kesklinna politseijaoskonnas. Turvalisuse tagamisest koolides ja noorte riskikäitumise ennetamisest rääkisid Jürgen Rakaselg Haridus- ja Teadusministeeriumist ning Liisa Merekivi ja Mari-Liis Mölder Kesklinna politseijaoskonnast.