Keskkond ja riided 11. detsember KSG

Kas ka sinu T-särk on „Made in Bangladesh“? KSG Rohelise Kooli novembrikuiste tegevuste raames toimus hiljuti põnev koostööprojekt moedisainer Reet Ausiga ja režissör Jaak Kilmiga. Me saime loa näidata lastele nende 2015. a valminud filmi „Moest väljas“, mis kõneleb kiirmoe valukohtadest. Enne suurt jõuluostlemist kulus selline mõtisklus lastele vägagi ära ning paljud neistadusid esmakordselt, millised võivad olla rõivatööstuse mõjud keskkonnale.

Pärast filmi toimus pikk ja põnev arutelu. Rohelised mõtted on praeguseks hetkeks vallutanud väikeste keskkonnasõprade seltskonna 6.c, 6.d, 7.d, 7.b, 7.c, 7.k, 8.b, 8.c ja 8.a klassist. Filmi vaadati koos Rohelise Kooli tiimiga Tallinna Ühisgümnaasiumist. Külaliste mõtteid saab lugeda siit

Fotod: Anu Ratasep, TÜG Rohelise Kooli tiimi meeskonnaliige

Eriline tänu: Virgi pere (8.b), Kauri pere (8.b), Louise pere (7.k), kes aitasid Reedale kokku sättida vahva öko-kingituse (kodune ebaküdoonia keedis, enda mesilastelt vurritatud mesi, maitsev ja puhas ravimtaimetee, hubane jõuluootuslaternake).

Fotod: Anu Ratasep, TÜG Rohelise Kooli tiimi meeskonnaliige