Käimasoleva koolinädala KSGs juhatas sisse Vestfaali noorte kammerorkester! 16. oktoober KSG

Esmaspäeval, pärast seda kui noorteorkestri liikmed koos dirigentidega olid tutvunud meie kooli ja õpilastega, oli mitme tubli põhikooliklassi õpilasel võimalus nautida aulas kaasahaaravat kontserti.

Muusikalise vastutervitusega meie poolt esinesid neidude ansambel (juhendaja Reet Lend), samuti Anna ja Mona 6d-klassist.

Õhtul kõlas Schuberti, Rameau, Brahmsi ja Vivaldi looming võimsalt noorte kammerorkestri ja Schwerte projektkoori esituses Rootsi-Mihkli kirikus toimunud kontserdil.

Päeva jooksul kontserdil osalenud said suurepärase muusikalise laengu, mida jätkub kauaks!