Interaktiivses mängutoas 04. november KSG

Meie kooli õpetajad käisid täna inspiratsiooni ammutamas T1 Kaubanduskeskuse Future Live Tallinn interaktiivses mängutoas.
Future Live on avatariliku disainiga galaktika, mis ühendab teaduse ja mängu ning erinevad generatsioonid. Kogupere tulevikumaailmas unustad end mängeldes justkui teisele planeedile.
Meie juures on lõbus, meil on 15 erinevat kõrgtehnoloogilist installatsiooni, muuhulgas näiteks: multimeedia sein, kus saab joonistada, skaneerida ning vaadata kuidas Sinu joonistus ellu ärkab. Liivaga kaetud alal saab luua enda liigutustega mäed ja mered ning on võimalik osa saada tähtede evolutsioonist. Samuti saab tantsida, palliga ufosid teisele planeedile saata ja kiikuda tähtede seas.