Heategevuslik teatejooks 10. mai KSG

5.a klassi õpilased osalesid kahe võistkonnaga 9. mail Kadrioru lossi pargis toimunud heategevuslikul teatejooksul.
Teatejooksu eesmärk on propageerida laste tervislikku elustiili ja muuta liikumisharjumusi. Üle kogu eesti jooksevad lapsed nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime.

Avatud on heategevustelefon ja -konto, kuhu täiskasvanud saavad omalt poolt teha rahalisi annetusi.​
TOETA KA SINA LIIKUMISVÕIME KAOTANUD LASTE RAVI HELISTADES JÄRGMISEL NUMBRIL: 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot).

Foto: Joosep 5.v klassist

Foto: Joosep 5.v klassist