Hea koolipere! 01. september KSG

Suur suvi on käest lipsamas ja algamas on paljutõotav sügis. Täna võime algavale kooliaastale heade mõtete ja lootustega vastu minna. On olnud küll keeruline kevad, aga kes ei teaks meist ütlemist: läbi raskuste tähtede poole!

Uus õppeaasta algab juubelihõnguliselt. Meie kool saab 60- aastaseks ja peab sünnipäeva. Maailma ajaloo kontekstis on 60 kõigest kübemeke, inimese seisukohalt vaadates on käsil elu parimad aastad, kooli seisukohalt ei ole seda palju, sest on olemas koole nii Tallinnas kui mujal Eestis, kus õpetust jagatud mitusada aastat.

Kuid KSG rõõmustab 60.sünnipäeval oma õnneliku saatuse pärast ja soovib hingesoojust ning üksteisemõistmist oma praegustele ja endistele õpilastele ning õpetajatele, samuti kõigile neile, kes kooli oma nõu ja jõuga on toetanud ja toetavad.

Jõudu ning õhinapõhist tegutsemist õpetajatele ja kogu kooliperele uuel õppeaastal. Soovin, et see aasta tuleks rikas uute teadmiste, suurepäraste saavutuste, huvitavate kohtumiste ja sõbraliku suhtlemise poolest.

Kallid õpilased, toredat avastusterohket kooliteed!

Siirast koolirõõmu ja ilusat kooliaasta algust! Head juubeliaastat!

Elagu KSG!

Imbi Viisma
Direktor

Kallid õpilased, toredat avastusterohket kooliteed!

Siirast koolirõõmu ja ilusat kooliaasta algust! Head juubeliaastat!

Elagu KSG!

Imbi Viisma