Hea Kadrioru Saksa Gümnaasiumi koolipere! 27. juuni KSG

Taas on üks mitmekülgne kooliaasta läbi saanud ja alanud on suvevaheaeg. Õppeaasta oli vaheldusrikas, täis erinevaid sündmusi, uhkust ja rõõmu ning ootamatusi. Teele on saadetud põhikooli lõpetajad ja meie 62. lend. Tuult neile tiibadesse!

Selle aasta varakevadel võtsime oma kooliperre õpilased Ukrainast ja nad lõpetasid edukalt õppeaasta meie koolis. Uuel õppeaastal jätkab neist enamik meie koolis õpinguid.

Aitäh kõigile annetajatele, sest tänu teile said meie uued õpilased veeta vahva päeva Kõrvemaal, said uued õppematerjalid ja nii mõndagi õpinguteks ja koolieluks vajalikku.

Meie koolipere on suvevaheaja auga välja teeninud! Käes on aeg puhkamiseks ja mängimiseks, et sügisel taas alustada.

Austatud õpilased, õpetajad, kooli töötajad, lapsevanemad ja kõik head inimesed, kes te igapäevaselt panustate sellesse, et suudaksime koos nii mõndagi saavutada, suur tänu teile! Üheskoos suudame kõike!

Head suvevaheaega, palju päikest ja meeldejäävaid elamusi kogu suveks!

Imbi Viisma

Head suvevaheaega, palju päikest ja meeldejäävaid elamusi kogu suveks!

Imbi Viisma