Hariduspäev "Vaba riigi väljakutsel" 14. märts KSG

22. veebruaril toimunud Eesti Mälu Instituudi hariduspäeval "Vaba riigi väljakutsed" osalesid ka meie kooli abituriendid. Lisaks sisukatele küsimustele võitsid meie õpilased I koha päeva raames toimunud linnaorienteerumises, kus tuli tunda ja lahendada Eesti ajaloo teemalisi ülesandeid ja orienteeruda Tallinna vanalinnas. Meid kooli lippu hoidsid kõrgel 12. klassi õpilased Mery-Ly Riis, Maarika Maripuu, Johanna Brita Uusmees ja Helena Lainola. Palju õnne!