Erasmus+ programmidest 27. märts KSG

Täna külastas KSGd Euroopa Komisjoni esindaja Christalla Petridou, kelle Eestis viibimise eesmärk on monitoorida Erasmus+ programmi elluviimist Eestis.
Külalist saatis Made Kirtsi Sihtasutusest Archimedes. Külalist huvitasid meie kooli kogemused Erasmuse rahastatava saksakeelse majanduse projektiga, millest kõnelesid projektijuht Michael Kirschinger, direktor Imbi Viisma ja saksa keele koordinaator Kersti Sõstar.
Pr Petridou tunnustas kooli õpilasi ja õpetajaid selles keerukas, aga õpilaste tuleviku jaoks väga olulises projektis osalemise eest.