Uudised

Disainmõtlemise keskus Oru majja 24. mai KSG


Diginõukogu otsustas toetada 7 kooli #EduInnoLab’ide loomise ideed, nende hulgas ka meie kooli Disainmõtlemise keskus.

Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Oru majja loodav Disainmõtlemise keskus koosneb kahest komponendist, nimelt ristmeedia suunitlusega ruumist ja digitaalse tootearenduse ruumist, mis võimaldavad toetada õpilaste professionaalset arengut, pakkudes neile loovat ning arendavat teadus- ja innovatsioonipõhist õpikeskkonda. Ristmeedia ja digitaalse tootearenduse keskuse peamine eesmärk on toetada õpilaste IT-alaste teadmiste ja pädevuste kujunemist lõimituna erinevates õppeainetes. Teise poolena on olulisel kohal ristmeedia temaatika mõistmine ning omandatud teadmiste praktikas rakendamine.

Oleme uue õppeaasta ootuses!

Valituks osutusid järgmiste koolide ideed:
Tallinna Kunstigümnaasiumi 3D-disainilabor,
Tallinna Reaalkooli Inseneeria labor,
Tallinna Pae Gümnaasiumi LTT EduInnoLabor,
Kristiine Gümnaasiumi Öökullide Roboakadeemia,
GAG-i Visualiseerimislabor,
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Disainmõtlemise keskus,
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi Universumi labor virtuaalses reaalsuses.

Lugege edasi siit.

Diginõukogu otsustas toetada 7 kooli #EduInnoLab’ide loomise ideed, nende hulgas ka meie kooli Disainmõtlemise keskus.

Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Oru majja loodav Disainmõtlemise keskus koosneb kahest komponendist, nimelt ristmeedia suunitlusega ruumist ja digitaalse tootearenduse ruumist, mis võimaldavad toetada õpilaste professionaalset arengut, pakkudes neile loovat ning arendavat teadus- ja innovatsioonipõhist õpikeskkonda. Ristmeedia ja digitaalse tootearenduse keskuse peamine eesmärk on toetada õpilaste IT-alaste teadmiste ja pädevuste kujunemist lõimituna erinevates õppeainetes. Teise poolena on olulisel kohal ristmeedia temaatika mõistmine ning omandatud teadmiste praktikas rakendamine.

Oleme uue õppeaasta ootuses!

Valituks osutusid järgmiste koolide ideed:
Tallinna Kunstigümnaasiumi 3D-disainilabor,
Tallinna Reaalkooli Inseneeria labor,
Tallinna Pae Gümnaasiumi LTT EduInnoLabor,
Kristiine Gümnaasiumi Öökullide Roboakadeemia,
GAG-i Visualiseerimislabor,
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Disainmõtlemise keskus,
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi Universumi labor virtuaalses reaalsuses.

Lugege edasi siit.