Uudised

Digiteemadest meie kooli näitel 17. mai KSG


Täna külastasid meie kooli koos EASi esindaja Toomas Meltsasega Coburgi kõrgkooli ja Hermann Lietzi kooli õppejõud ja õpetajad. Külalisi huvitas Eesti kooli argipäev ja digitaliseerimise teema kooli poolt vaadatuna, millest kõnelesid infojuht Peeter Rokk ja saksa keele koordinaator Kersti Sõstar. Koos 11.1 klassiga olid külalised Marika Randma ajalootunnis, seejärel vaadati huviga KSG sotsiaalpedagoogi Triinu Orumaa koostatud ja HITSAlt preemia pälvinud uurimistöö aluste e-kursuse tutvustust. Külaliste endi sõnul nautisid nad tänast koolipäeva meie juures väga ja eks juttu oleks jätkunud meil kõigil kauemakski!
Külalised viibisid Eestis iduettevõtlus- ja tehnoloogiakonverentsi Latitude 59 raames.

Täna külastasid meie kooli koos EASi esindaja Toomas Meltsasega Coburgi kõrgkooli ja Hermann Lietzi kooli õppejõud ja õpetajad. Külalisi huvitas Eesti kooli argipäev ja digitaliseerimise teema kooli poolt vaadatuna, millest kõnelesid infojuht Peeter Rokk ja saksa keele koordinaator Kersti Sõstar. Koos 11.1 klassiga olid külalised Marika Randma ajalootunnis, seejärel vaadati huviga KSG sotsiaalpedagoogi Triinu Orumaa koostatud ja HITSAlt preemia pälvinud uurimistöö aluste e-kursuse tutvustust. Külaliste endi sõnul nautisid nad tänast koolipäeva meie juures väga ja eks juttu oleks jätkunud meil kõigil kauemakski!
Külalised viibisid Eestis iduettevõtlus- ja tehnoloogiakonverentsi Latitude 59 raames.