5. klasside poiste jalgpalli võistlus 15. november KSG

Kesklinna koolide 5. klasside poiste jalgpalli võistlustel saavutasid meie poisid tubli 5. koha.
Panuse andsid järgmised tublid noormehed: Mõttus Kert, Maasik Hendrik, Puskar Jakob, Tšerkassov Mairon, Astapenko Artur, Juhandi Mait Meelis, Denev Rafael, Savest Marson Maksimus, Andreas Hardi Christof, Talviste Evert, Jaanson Bruno Kaarel. Väga tublid ja aitäh!
Ja suured tänud ka juhendajale Raimond Einerile!

Ja suured tänud ka juhendajale Raimond Einerile!