3. oktoobril on Saksamaa ühtsuse päev 03. oktoober KSG

Päeva jooksul toimuvad KSGs mitmed päeva- ja teemakohased üritused.
Hommikul toimus ühine saksa keele tund 12.1/2 klassi õpilastele.
Saksa keele õpetajad Silke Kachelmann ja Ivo Henry Rösel kõnelesid ühtsuspäeva ajaloost ja tähendusest üldisemas mõttes, aga ka isiklikest kogemustest ja mälestustest sellega seoses.
Hommikuseks äratuseks lahendasid õpilased ja õpetajad viktoriini, mille oli huvitavalt kokku pannud meie koolis sel õppeaastal tegutsev Kulturweit-vabatahtlik Sylvain Rödel.

Päeva jooksul toimuvad KSGs mitmed päeva- ja teemakohased üritused.
Hommikul toimus ühine saksa keele tund 12.1/2 klassi õpilastele.