1. klassidesse vastuvõtt 2022/2023 31. mai KSG

KSG korraldab 1. klassi (1.M, 1.R, 1.S) õpilaskandidaatidele tutvumisvestlused 16. juunil 2022 algusega kell 10:00 Mäe majas Kivimurru tänav 9.

Tutvumisvestluste sisuks on mäluharjutused, tähelepanuharjutused, eakohase teksti lugemine lasteraamatust, arvutamine kaheteistkümne piires, aja- ja ruumimõiste tundmine. Saksa keele eelteadmised ei ole vajalikud.

Vanematega toimuvad vahetustega tutvumisvestlused ning infokoosolekud. Ajakava paneme paika valvelauas registreerimisega. Palume olla kohal vähemalt 15 minutit enne algust. Tutvumisvestlusteks planeerime umbes tund.

Kell 10:00 algavale koosolekule palume ka 1.D klassi lapsevanemaid. Tutvustatakse avatavaid klasse ja KSG koolikorraldust.

16. juunil jagame infot kooli kodulehel.

NB! Koolivormi tellimise info on edaspidi leitav kodulehel www.ksg.edu.ee

30. augustil kell 10:00-11.00 toimub Kivimurru tänava koolimajas tulevaste 1. klasside õpilastele ja nende vanematele üritus „Läbi mängu kooli“. Tutvustatakse koolimaja ja toimub esimene klassijuhatajatund.

16. juunil jagame infot kooli kodulehel.

NB! Koolivormi tellimise info on edaspidi leitav kodulehel www.ksg.edu.ee