Otsime klassiõpetajat 04. detsember KSG

Ootame uuest aastast enda meeskonnaga liituma särasilmset klassiõpetajat!

Sobival kandidaadil on vähemalt bakalaureusekraad (magister võib olla omandamisel). Ta väärtustab koostööd, on digipädev, motiveeritud, loov ja avatud meelega! Ta soovib panustada noorte haridusse, kooli arengusse ning leiab igale probleemile lahenduse!

Kui tunned, et just eelnimetatu iseloomustab sind, siis ootame sinu motivatsioonikirja ja CV-d e-postile Katri.Kauniste@ksg.edu.ee

Lisainfo SIIT

Ootame uuest aastast enda meeskonnaga liituma särasilmset klassiõpetajat!

Lisainfo SIIT