10. klassi sisseastumise harjutustestid 31. märtsil 30. märts KSG

Kolmapäeval, 31. märtsil jätkame Tallinna nelja kooli (GAG, TIK, Reaalkooli, 21. Kooli) ja kolme kooli (TÜG, KSG, JWG) ühiskatsete harjutustestidega.

Teisipäeval, 30. märtsil esinenud verifitseerimise tehnilise tõrke tõttu on mõnevõrra muudetud kolmapäevaste harjutustestide sooritamise ajakava:

15.00−15.45 inglise keele testiosa.

Enne testi avanemist tuleb sooritada verifitseerimine. Verifitseerimise järel suunatakse õpilane automaatselt harjutustestile. Inglise keele testiosale on lisatud verifitseerimine, et saaksime seda täiel määral enne 9. aprilli põhiteste katsetada.

15.45−18.00 on võimalik lahendada kahte testiosa: füüsika (testi pikkus lahendajale kuni 30 min) ja kordusena eesti keel (testi pikkus lahendajale kuni 30 min). Eesti keele testiosa on võimalik lahendada veel kord kõigil soovijatel.

Testide läbiviijad paluvad kõigilt sooritajatelt teisipäevaste tõrgete eest vabandust ning on tänulikud kannatlikkuse ja hea koostöövaimu eest. Verifitseerimise tõrked ei olnud tingitud EISist ega teste koostavatest koolidest.

15.00−15.45 inglise keele testiosa.